Faktury elektroniczne EBPP

Leszek Maruszczyk

Nazywam się Leszek Maruszczyk.

Jednym z interesujących mnie tematów są finanse osobiste, zgłębiam ich tajemnice zarówno w teorii, jak i w praktyce – w roli “konsumenta” produktów finansowych, inwestora i doradcy finansowego w jednej osobie. Jakiś czas temu kupiłem ciekawą książkę, dzięki której obecnie staram się tworzyć nowe źródła dochodów.

Korzystam ze starych sprawdzonych sposobów, jak giełda, nieruchomości i fundusze inwestycyjne, lecz nie stronię też od nowych, nie do końca jeszcze poznanych metod. Wszystko to – wiedzę teoretyczną oraz moje doświadczenia praktyczne będę podawał w przystępnej formie tutaj – na blogu. Znajdziesz tutaj przydatną teorię napisaną “po ludzku”, a także relacje i sprawozdania z moich prywatnych inwestycji.

Mam nadzieję, że pomogę Ci w uporaniu się z domowym budżetem i w mądrym korzystaniu z dobrodziejstw oferowanych przez instytucje finansowe. W razie gdybyś chciała lub chciał podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytanie – pisz śmiało, możesz to zrobić w komentarzach lub prywatnie pisząc do mnie na adres mailowy theredel@gmail.com.

Miej lektury.

Autorskie blogi finansowe

Blogi iFIN24 to autorskie publikacje o finansach i gospodarce. Współpracujący z nami blogerzy są niezależni, a iFIN24 nie ma wpływu na treść ich wpisów. Zapraszamy do dyskusji z autorami.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player